Costul tratamentului

Capsule de durere articulară din Thailanda. Dimensiuni de pungi fierbinte cheetos

Conținutul

    capsule de durere articulară din Thailanda

    Informații privind siguranța Informații importante gama de medicamente Panadol Acest medicament conţine paracetamol şi se poate elibera fără prescripţie medicală. Se recomandă citirea cu atenţie a prospectului sau a informaţiilor de pe ambalaj. Dacă apar manifestări neplăcute, adresaţi-vă medicului sau farmacistului.

    capsule de durere articulară din Thailanda

    Nu utilizaţi produsul concomitent cu alte produse care conţin paracetamol sau cu medicamente somnifere. Paracetamolul este o substanţă activă prezentă în multe medicamente ce tratează durerea, febra, simptomele de răceală şi gripă.

    capsule de durere articulară din Thailanda

    Dacă suferiţi de boli de ficat sau rinichi, vorbiţi cu medicul dumneavoastră înainte de a lua paracetamol. Nu depăşiţi doza recomandată, întrucât poate fi dăunător, putând inclusiv afecta serios ficatul. Nu folosiţi produsul dacă sunteţi alergic la paracetamol sau orice alt ingredient prezent în acest produs.

    capsule de durere articulară din Thailanda

    Înainte de a lua acest medicament, consultaţi medicul dacă luaţi warfarină sau alte medicamente similare pentru subţierea sângelui. În acest timp, când mucoasa uterină este eliminată, este perfect normal să apară crampe la nivelul abdomenului inferior.

    capsule de durere articulară din Thailanda

    Ocazional, poate exista o durere în partea inferioară a spatelui și în partea superioară a picioarelor.